Gabinet Kosmetyki Lekarskiej w Bytomiu

S Peel - leczenie trądziku

  • Peeling stworzony w oparciu o trzy bazowe składniki – kwas salicylowy 15%, kwas pirogronowy 5% i retinolu 0,1 %
  •  Preparat wykorzystuje synergiczne działanie tych trzech składników. Kwas salicylowy, odpowiedni dla skóry trądzikowej i tłustej, posiada właściwości bakteriostatyczne, złuszczające i seboregulujące.
  • Kwas pirogronowy spłyca zmarszczki i zmniejsza przebarwienia. Dzięki właściwościom keratolitycznym, seboreguluącym i antybakteryjnym jest wskazany w leczeniu czynnych zmian trądzikowych.
  • Retinol odblokowuje gruczoły łojowe, oczyszcza pory i redukuje zaskórniki.

Wskazania: trądzik zapalny i zaskórnikowy, łojotok, przebarwienia potrądzikowe. Po zabiegu nie ma dyskomfortu ani podrażnienia. Skóra jest oczyszczona z nadmiaru łoju i odświeżona.

PRX T33 - poprawa kolorytu

PRX-T33® to nowa metoda nieinwazyjnej biorewitalizacji skóry, która została stworzona we Włoszech przez dr Rossanę Castellana.

Unikalne połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym powoduje brak inwazyjności i występowania efektu łuszczenia skóry, przy jednoczesnym zachowaniu właściwości, takich jak rozjaśnienie czy likwidowanie przebarwień.

Kwas migdałowy

M- Peel

 

Nowoczesny peeling na bazie kwasu azelainowego i migdałowego. Reguluje łojotok, zwęża pory i zmniejsza ilość zaskórników. Wspomaga leczenie trądziku.

Leczenie przebarwień

  

Inno - Exfo Lightening 

 

Jest skuteczną terapią rozjaśniającą, jednocześnie przywraca ogólną równowagę skórze mieszanej i tłustej. Unikalny skład peelingu tworzą pochodna witaminy A – kwas retinowy oraz aktywne składniki depigmentacyjne, antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe. Skóra po zabiegu jest gładka, elastyczna i odzyskuje swój naturalny blask.